SpaceX зіткнулася з груповим позовом через звинувачення в тому, що компанія платить жінкам і представникам меншин менше, ніж їхнім білим колегам і чоловікам.

Інженерка SpaceX Ешлі Фольц, стверджує, що її найняли на зарплату в 92 000 доларів, хоча чоловікам із подібним чи меншим досвідом пропонували до 115 000 доларів.

Ешлі найняли у вересні 2022 року інженером силової установки.

У позові також стверджувалося, що назви посад — наприклад, «технічні автори» проти «інженер 1» — використовуються як спосіб платити жінкам і меншинам нижчу оплату праці. Наприклад, ці групи «змушені працювати інженерами під іншою назвою технічного автора», а згодом їм платять менше, йдеться у скарзі.

Показники просування по службі також відрізняються між жінками та меншинами та їхніми білими та чоловіками-однолітками, йдеться у звіті. Це не перший випадок, коли SpaceX висувають заяви про дискримінаційну практику найму та просування по службі. У серпні Міністерство юстиції США порушило позов проти компанії за нібито дискримінацію отримувачів притулку та біженців при прийомі на роботу під виглядом дотримання законів про експортний контроль.

Нагадаємо, компанія Starlink оголосила, що відсьогодні покриття швидкісним інтернетом доступне по всій території США.

Коменти