Sony Interactive Entertainment зв’язалася з 6800 нинішніми і колишніми співробітниками, щоб попередити, що їхні особисті дані могли зібрати хакери.

Системний злам безпеки серверів стався у травні 2023 року, ще один був у вересня.

У червні група хакерів Cl0p, взяла на себе відповідальність за злам сервера Sony. Це сталося через уразливість у платформі для надсилання файлів MOVEit Transfer, яку використовував SIE. Sony є однією з багатьох організацій, які постраждали від кібератак MOVEit.

Компанія Progress Software, розробник MOVEit Transfer, повідомила своїм клієнтам (включно з Sony) про вразливість у своїй платформі 31 травня, йдеться в листі Sony. Після попередження SIE виявила, що злом стався 28 травня і хакери завантажили дані з сервера.

Сервер містив особисту інформацію співробітників, які працюють у США.  Sony надає постраждалим послуги кредитного моніторингу. Sony каже, що з того часу уразливість усунуто. Минулого місяця Sony почала розслідування другого злому у вересні, під час якої хакери отримали 3,14 ГБ даних. Sony підтверджує, що цей постраждалий сервер у Японії, його використовують для внутрішнього тестування. У корпорації заявили, що останній інцидент «не мав негативного впливу на діяльність».

Нагадаємо, у січні Sony отримала патент на «антипіратську» систему на смарттелевізорах. Вона унеможливить перегляд не ліцензованого контенту.

Коменти