Щороку, коли Apple випускає основну нову версію iOS 17 (і новий iPhone), користувачі в кінцевому підсумку знаходять деякі дивні помилки, які зазвичай виправляються за допомогою оновлень програмного забезпечення. Після повідомлень про проблеми з перегрівом iPhone 15 Pro деякі користувачі тепер мають проблеми з Wi-Fi на iOS 17, особливо з моделями iPhone 15.

За словами користувача Девіда Чена, додатки не можуть завантажувати вміст або з’єднання працює дуже повільно. Також iPhone просто перестає завантажувати вміст у таких програмах, як Threads, TikTok або навіть Safari. Іноді проблема зникає через кілька хвилин. У деяких ситуаціях доводиться вручну відключати та повторно підключати Wi-Fi.

Інші користувачі теж скаржаться на повільне завантажування та періодичне відключення від Wi-Fi.

Поки достовірно невідомо, чи це поширена проблема, чи вона стосується лише невеликої кількості користувачів. 9to5Mac звернувся до Apple за коментарем, але компанія ще не визнала або не спростувала наявність проблем з Wi-Fi, які впливають на користувачів iPhone.

Нагадаємо, Apple після повідомлень про перегрівання iPhone 15 випустив оновлення iOS 17. У компанії кажуть, що з оновленням нові моделі iPhone працюватимуть краще.

Коменти