Минулого місяця мобільний додаток Chatgpt заробив 4,6 мільйона доларів валового доходу через свої додатки для iOS та Android у всьому світі. Ще один рекорд стосується кількості завантажень – 15,6 мільйонів.

Однак, згідно з новими даними фірми з ринкової розвідки Appfigures, зростання доходів тепер почало сповільнюватися. У той час як за останні кілька місяців зростання доходів на 30% – 31% у липні та 39% у серпні – вересневе зросло на 20%.

Це може бути показником того, що не всі користувачі Chatgpt+ згодні платити за послугу передплати 19,99 доларів.

Однак, Chatgpt не є найбільшим додатком з ШІ за доходом. Конкурент під назвою ASK AI робить більше завдяки великим витратам на рекламу, зростаючи з 6,48 мільйонів доларів у травні до піку в 6,55 мільйонів доларів у серпні. Він трохи знизився у вересні, до 5,51 мільйона доларів, але це все ще більше, ніж Chatgpt.

Звісно чистий дохід додатка може значно відрізнятися від вказаних сум. Адже витрати на ШІ досить високі. Відомо, що чистий дохід Chatgpt у вересні становив 3,2 мільйона доларів після того, як Apple та Google скоротили доходи від покупки в додатку.

Крім того, кількість завантажень Chatgpt у вересні була 15,6 мільйонів. Загалом кількість завантажень додатка становить 52,2 мільйона. США є найбільшим ринком програми Chatbot – це 60% доходів Chatgpt.

Нагадаємо, корпорація та лабораторія дослідження штучного інтелекту OpenAI вивчає можливість створення власних мікросхем ШІ. Адже на ринку вже спостерігається дефіцит мікросхем.

Коменти