Компанія Canopy оголосила про запуск своєї пілотної програми. Її особливість поділ підписників за різними тематиками: краса, мода та спосіб життя. Щоб отримати ранній доступ до програми, можна зареєструватися на сайті Canopy. У списку очікування зараз 1200 людей.

Canopy перевірить три потенційні шляхи монетизації, включаючи щомісячну послугу передплати, яка пропонує освітні ресурси, такі як серія вебінар, особисті події та групи підзвітності. Компанія також буде експериментувати з дослідницьким ринком, який з’єднує бренди з творцями, а також розділом управління громадою для агентств талантів та компаній.

Додаток відкритий для блогерів з різними темами: культура, ігри, їжа або навіть вміст для дорослих. Однак Canopy в першу чергу орієнтується на творців про красу, моду та спосіб життя. Адже, за словами засновника, це ніші, які мають найвищий потенціал заробітку.

Canopy приймає впливових людей з більшості великих платформ, включаючи Tiktok, Instagram, YouTube, Twitch, Facebook, Only Fans, Pinterest, LinkedIn та Snapchat.

Canopy, як і інші соцмережі, має функції публікацій, коментарів, лайків, профілів тощо. Користувачі також можуть приєднатися до “гілок” або груп, які зосереджуються на певній темі, таких як партнерства з брендом, прозорість оплати, новини галузі, психічне здоров’я, події та програмування, можливості монетизації, алгоритми платформи, агентства талантів.

Але кожен акаунт в додатку є анонімним. З нього можна дізнатися лише походження людини і тему контенту.

У додатку також є група під назвою “Creator Colals”, де творці можуть бути відкритими щодо своїх ідентичностей та організувати особисті зустрічі. Canopy планує дозволити творцям вибирати між анонімним або розкритими акаунтами наприкінці жовтня.

Крім того, Canopy планує запустити систему винагород, яка винагороджує творців за реагування на публікації, обмін корисною інформацією та написання публікацій, які отримують багато взаємодії. Бали можна викупити для інструментів творця, редагування обладнання та послуг передплати, які допомагають підвищити їхні навички.

Засновниця соцмережі з ніком Samaraweera є колишнім працівником Tiktok, з внутрішніх комунікацій, також вона блогерка з більш ніж 25 000 підписників.

Нагадаємо, TikTok тестує нову функцію, яка інтегрує пошук Google у власні результати пошуку в програмі. 

Коменти