Adobe оголосила про три нові генеративні моделі штучного інтелекту, які додають потужні функції до Illustrator і Adobe Express і значно покращують Photoshop. Зокрема з’являються можливості перетворення тексту в зображення.

Нова модель Firefly Image 2 генерує зображення значно вищої якості порівняно зі своєю попередницею, особливо щодо високочастотних деталей, таких як листя, текстура шкіри, волосся, руки та риси обличчя під час візуалізації фотореалістичних людей. Зображення, створені за допомогою моделі Firefly Image 2, мають вищу роздільну здатність і більш яскраві кольори та колірний контраст.

Модель Image 2 також представляє нові можливості редагування на основі штучного інтелекту, щоб допомогти користувачам персоналізувати свої результати. Параметри фотографій можна застосувати для ручного або автоматичного налаштування глибини різкості, розмиття руху та поля зору створеного зображення, так само як ручне керування камерою.

Також додано функцію «Підказки», щоб допомогти користувачам покращити формулювання своїх текстових описів, а також автоматичне виконання підказок для підвищення ефективності.

Adobe також представила нову модель Firefly Vector для Adobe Illustrator, яка, як стверджує компанія, є «першою у світі генеративною моделлю ШІ для векторної графіки». Модель Firefly Vector, доступна зараз у бета-версії Firefly, дозволяє користувачам створювати редаговані векторні зображення за допомогою текстових підказок, які автоматично розбивають кожен елемент графіки на «логічні» групи та шари.

Adobe представила модель Firefly Design, яка генерує шаблони для друку, публікацій у соціальних мережах, онлайн-реклами, відео тощо. Adobe Firefly Design використовує текстові підказки для створення повністю редагованих шаблонів для «всіх популярних пропорцій». Він має певну схожість із функцією Canva Magic Design. Користувачі можуть описати щось на зразок «флаєра для пляжного відпочинку», щоб створити унікальні шаблони замість того, щоб скидати окремі тексти. Ці нові моделі наразі можуть бути доступні лише в бета-версії, але нам, можливо, не доведеться довго чекати, перш ніж вони стануть загальнодоступними.

Коменти