TikTok оголосив про новий API, який дозволить публікувати безпосередньо на платформі зі сторонніх програм. Компанія каже, що нова функція є розширенням Share для TikTok, «збільшує кількість ресурсів та інструментів, які наша спільнота може вибирати для легкої навігації на кожному етапі процесу створення як на платформі, так і за її межами».

Першими партнерами стали Adobe, Twitch, Blackmagic Design (виробники Davinci Resolve) та інші.

Інтеграція дозволить кріейторам створювати чернетки, встановлювати підписи чи налаштування аудиторії, а також планувати чи публікувати вміст безпосередньо з підтримуваних програм. Під час запуску підтримуються лише відео, але фотоконтент  обіцяють «незабаром».

«Зараз, як ніколи, публікація вмісту в режимі реального часу стала необхідністю, і творцям будь-якого рівня кваліфікації потрібні інструменти, які могли б надати їм більшої ефективності та без обмежень», — сказала Діпа Субраманіам, віце-президент із маркетингу Creative Cloud у Adobe. «Завдяки новій функції Direct Post для TikTok, доступній в Adobe Express і Premiere Pro, творці можуть продовжувати створювати контент, але зі збільшеною швидкістю та без додаткових перерв у своїх творчих робочих процесах».

Нагадаємо, TikTok тестує нову функцію, яка інтегрує пошук Google у власні результати пошуку в програмі. 

Коменти