Starlink почне запуск супутникової стільникової служби Direct-to-Cell у 2024 році. Поки буде доступний тільки обмін SMS, але згодом у компанії обіцяють доступ до текстових повідомлень, дзвінків і перегляду вебсторінок, де б ви не були.

Starlink співпрацює з T-Mobile у проєкті, який спочатку був анонсований у серпні минулого року на заході «Покриття та вище та далі». У рамках співпраці T-Mobile відкладає частину свого спектра 5G для використання супутниками другого покоління Starlink; Starlink, у свою чергу, дозволить телефонам T-Mobile отримувати доступ до супутникової мережі, надаючи оператору мобільного зв’язку «майже повне покриття» Сполучених Штатів.

Під час заходу в серпні минулого року генеральний директор SpaceX Ілон Маск написав у Twitter, що «Starlink V2» буде запущено цього року на деяких мобільних телефонах, а також в автомобілях Tesla. «Важливо те, що це означає, що ніде у світі немає мертвих зон для вашого мобільного телефону», — сказав Маск у тодішній заяві для преси. «Ми неймовірно раді зробити це з T-Mobile».

Існуюча група з 4265 супутників несумісна з новою послугою стільникового зв’язку, тому протягом наступних кількох років Starlink доведеться запустити цілу нову серію мікростатів із встановленим необхідним модемом eNodeB. Коли буде запущено більше супутників, функції додавання голосу та даних стануть доступними.

Коменти