Соцмережа Х оголосила, що адміністратори приватних спільнот на X тепер можуть вимагати від користувачів відповіді на запитання, коли вони надсилають запит на приєднання. Це може допомогти адміністраторам і модераторам вирішити, хто повинен мати можливість приєднатися, і запропонувати мінімальний захист від спамерів і ботів, які можуть порушити роботу групи небажаними публікаціями.

Ця функція також потенційно може оцінювати спільноти на X, щоб мати більш ексклюзивний статус, куди допускаються лише деякі люди.

Групи Facebook пропонують подібну функцію запитань. У Facebook адміністратори можуть вимагати від користувачів відповісти на кілька запитань, перш ніж вони зможуть приєднатися, а також наполягати на згоді з власними правилами своєї групи. Деякі групи навіть опитують потенційних учасників про те, що сказано в правилах, щоб переконатися, що вони їх прочитали.

Хоча будь-хто може створити групу у Facebook, створення та запуск спільнот на X є функцією, яка обмежена передплатниками X Premium, оскільки лише «перевірені» користувачі можуть створювати спільноти.

Нагадаємо,

Тепер користувачі Х можуть блокувати коментарі під своїми дописами від не верифікованих акаунтів.

Коменти