Розсилка електронних листів досі залишається популярним способом промоції. Втім проблема із перевантаженням пошти від листів несе за собою ризик втратити щось дійсно важливе. Тому представляємо 5 інструментів для уникнення засмічення пошти.

Налаштуйте спеціальну адресу електронної пошти

Один із способів впоратися з перевантаженням пошти — налаштувати спеціальну адресу електронної пошти спеціально для реклами прямо у вашому обліковому записі. Потім ви можете встановити фільтри або правила на основі цієї електронної адреси. Листам можна призначати спеціальну мітку, перемістити їх до певної папки або переконатися, що вони позначені як важливі.

Багато популярних служб електронної пошти дозволяють створювати різні псевдоніми електронної пошти в одній папці «Вхідні», хоча інколи це може бути платно. Ви можете зробити це, наприклад, в Outlook, iCloud Mail, Yahoo та Proton Mail.

У Gmail просто додайте крапку десь у наявну адресу електронної пошти, і ви отримаєте псевдонім.

Mailscribe

Більшість додатків для керування Email  працюють, витягуючи ваші підписки на розсилку з вашої папки “Вхідні” у формат, який легше підтримувати, наприклад Mailscribe. Mailscribe пропонує безкоштовну програму для читання Email .

Після реєстрації в службі ви можете створити електронну адресу, яку використовуватимете спеціально для отримання Email-розсилок. Поміняйте будь-які ваші підписки на цю адресу.

Потім увійдіть у свій обліковий запис Mailscribe, де всі розсилки. Їх можна сортувати за часом надходження, позначати вибрані.

Kill the Newsletter

Kill the Newsletter фактично не вбиває повідомлення, які надсилаються до вашої папки “Вхідні”, але перетворює їх на RSS-канали, які потім можна підключити до обраного RSS-зчитувача.

У цьому інструменті немає складних налаштувань або екранів: він безкоштовний і працює без реєстрації.

Stoop

Stoop дає змогу переглядати свої непрочитані підписки Email і сортувати важливіші. Він також безкоштовний і набагато легший у користуванні.

Meco

У Meco можна надати дозвіл на доступ до вашого облікового запису Gmail, і після кількох хвилин сканування, вам будуть представлені Email, які були знайдені в інтуїтивно зрозумілому та простому інтерфейсі. Meco працює переважно в інтернеті, хоча також доступний додаток для iOS, і будь-які інформаційні бюлетені, які не підбираються автоматично, можна додати вручну.

Коменти