Adobe демонструє нову функцію генеративної заливки Project Fast Fill, яка може легко додавати або видаляти об’єкти у відео за допомогою потужності ШІ. Це одна з кількох нових експериментальних функцій ШІ, анонсованих на конференції компанії MAX. Project Fast Fill має можливість міняти аксесуари одягу на людей, що рухаються, або видаляти туристів із фону пейзажної панорами.

Fast Fill зможе змінювати кольори, просто ввівши текстову підказку. Adobe каже, що ці генеративні функції ШІ стали можливими завдяки оновленим моделям Firefly AI компанії.

Як і більшість нових функцій, представлених на конференції Adobe, Project Fast Fill — це експеримент, над яким зараз працюють інженери компанії. Але, як і функції генеративної заливки Photoshop, відкриті в попередні роки, вони часто зрештою стають доступними клієнтам Creative Cloud.

Adobe розглядає нову функцію для використання в Premiere Pro та After Effects. Adobe також працює над технологією редагування штучного інтелекту для відео, аудіо та 3D-дизайну іншими способами. Project Poseable може створювати 3D-об’єкти на основі фотографій реальних людей і може генерувати 3D-візуалізації за допомогою введення тексту.

Нагадаємо, Adobe оновлює генеративну модель ШІ Photoshop і випускає більше для Illustrator і Express. Оновлення дозволять створювати якісніші зображення, векторну графіку та шаблони дизайну.

Коменти