LinkedIn на початку жовтня оголосила, що запровадить низку нових інструментів на основі штучного інтелекту на всій своїй платформі. Тепер же ж компанія оголосила, що звільняє 668 співробітників.

Джерела видання TechCrunch повідомляють, що більшість звільнених із науково-дослідних і дослідно-конструкторських відділів, зокрема інженери, продакт-менеджери, фінансисти тощо.

П’ять місяців тому компанія вже оголосила, що скорочує 716 робочих місць, а також поступово припиняє роботу в Китаї.

Разом із нинішніми звільненнями кількість скорочень досягла 1384 осіб. За даними трекера Layoffs.fyi, у 2023 році в технологічному секторі було звільнено понад 242 000 людей.

«Поки ми адаптуємо наші організаційні структури та оптимізуємо процес прийняття рішень, ми продовжуємо інвестувати в стратегічні пріоритети нашого майбутнього та гарантувати, що ми продовжуємо забезпечувати цінність для наших членів і клієнтів», — йдеться в сьогоднішній заяві LinkedIn.

«Ми прагнемо надавати повну підтримку всім постраждалим співробітникам під час цього переходу та гарантувати, що до них ставляться з увагою та повагою».

Він не вказав, які стратегічні пріоритети, але переорієнтація на наймання більшої кількості талантів ШІ, ймовірно, є частиною цього.

«Ми продовжуємо використовувати штучний інтелект, щоб допомогти нашим членам і клієнтам отримати доступ до можливостей і скористатися досвідом експертів платформи. Наші спільні статті на основі штучного інтелекту зараз є рушійною силою трафіку LinkedIn, який найшвидше зростає», — також писали у компанії про впровадження ШІ.

Коменти