Twitch оголосив, що stories тепер доступні в мобільному додатку платформи. Подібно до однойменної функції в Snapchat, Instagram та інших соціальних платформах, stories Twitch дозволяють стримерам публікувати фотографії, текст або відео, термін дії яких закінчується через 48 годин. Компанія вважає, що ця функція допомагає творцям охоплювати свої спільноти та залишатися на зв’язку в режимі офлайн. Він вперше анонсував цю функцію в липні.

Поки можливість створювати stories Twitch обмежена партнерами та особами, які вели трансляцію протягом останніх 30 днів.

Однак усі користувачі (після оновлення до останньої версії програми) зможуть бачити їх у верхній частині сторінки «Підписки». Компанія каже, що до кінця цього тижня доступ поступово надаватиметься відповідним стримерам — і далі, коли більше творців відповідатимуть вимогам.

Крім того, автори, які мають принаймні 30 підписників (включаючи подарункові підписки), можуть створювати історії лише для підписників. Twitch рекомендує використовувати цю функцію, щоб «додати ще більше цінності підпискам ваших прихильників за допомогою ексклюзивного вмісту». 

Twitch пропонує використовувати stories для легкого охоплення підписників, планування оновлень і додавання візуального відблиску чи розваги. Мобільний додаток надсилатиме сповіщення підписникам, коли стример публікує stories, хоча він також включає налаштування сповіщень для контролю частоти. Водночас творці можуть бачити загальну кількість переглядів і реакцій на кожну опубліковану ними історію, включно з тим, що вони закінчилися.

Нагадаємо, Twitch додає функцію блокування користувачів від переглядів стрімів.

Коменти