YouTube запускає новий набір функцій для кращого відтворення на мобільних пристроях, пошуку пісень і зручних для авторів інструментів.

Компанія полегшує користувачам збільшення швидкості відтворення. Завдяки новому оновленню користувачі можуть просто натиснути й утримувати будь-де на плеєрі, щоб збільшити швидкість до 2 разів, і коли вони досягнуть потрібної частини, вони зможуть відпустити.

Також додаток додав вібрацію під час того, коли ви шукаєте точку на лінії прокручування відео, з якої відірвалися.

Google також представляє функцію під назвою «стабільна гучність». Вона допоможе зменшити раптову різницю в гучності відео.

У серпні YouTube почав тестувати функцію, яка дозволяє користувачам знаходити пісню, наспівуючи мелодію. З новим набором оновлень користувачі зможуть знаходити пісню, граючи, співаючи або наспівуючи.

Сьогодні YouTube повідомив, що об’єднує вкладку «Бібліотека» та сторінку облікового запису в нову вкладку «Ви». Нова вкладка міститиме раніше переглянуті відео, списки відтворення, завантаження, а також інформацію про обліковий запис і канал. Сторінка також дозволяє швидко перемикатися між обліковими записами.

Якщо ви проводите години на YouTube, ви, мабуть, багато разів чули, як творці кажуть «лайкніть і підпишіться». Тепер компанія перетворює це на функцію. Отже, коли людина на відео вимовляє ці слова, YouTube синхронно виділить ці кнопки візуальною підказкою.

Крім того, щоб допомогти авторам взаємодіяти з глядачами, YouTube постійно чергуватиме найпопулярніші коментарі.

Коменти