У час засилля дезінформації на багатьох платформах, YouTube запровадив нову функцію, яка спрямовуватиме глядачів до більш надійних джерел інформації.

YouTube запускає спеціалізований центр для новин. Ця сторінка об’єднує новини з «авторитетних джерел» у кількох форматах: відео, прямі трансляції, подкасти та Shorts. Мета цього в тому, щоб допомогти користувачам дізнатися більше на конкретну тему з кількох джерел.

Ви можете отримати доступ до сторінки клацнувши відповідне відео зі значком газети на домашній сторінці YouTube або в результатах пошуку. YouTube починає розгортати функцію на мобільних пристроях приблизно в 40 країнах. Ця функція згодом з’явиться на настільних комп’ютерах і в додатках для підключених телевізорів.

Крім того, YouTube запровадив програму для підвищення здатності інформаційних організацій створювати короткі відеоролики. Інноваційна програма Shorts для новин розроблена, щоб допомогти тим, хто вже має досвід публікації довгих відео, але хоче покращити свої Shorts.

«Зараз, як ніколи, ми продовжуємо надавати людям високоякісну інформацію, якій вони можуть довіряти, особливо під час виборів, заворушень і стихійних лих», — написали у підтримці платформи.

Нагадаємо, YouTube зазнав звинувачень від ЄС через дезінформацію про війну в Ізраїлі. Водночас у компанії стверджують, що видалили багато незаконного контенту.

Коменти