Instagram почав дозволяти деяким користувачам створювати опитування в коментарях до своїх публікацій. Так користувачі мають ще один спосіб для більшого залучення людей до свого контенту.

Адам Моссері, глава Instagram пише, що опитування можна додавати в коментарі як до звичайних постів у стрічці, так і до Reels. Наразі це лише невеликий тест, але генеральний директор Meta Марк Цукерберг сказав у своєму оновленні, що він «незабаром стане доступним для всіх».

Опитування в розділі коментарів виглядатимуть, так само як і в Stories, де вони вже були доступні користувачам протягом багатьох років у формі стікера.

Згідно зі скріншотом, яким поділився Моссері, інші користувачі зможуть побачити, скільки людей проголосувало в певному опитуванні. Наразі незрозуміло, як довго опитування залишатимуться відкритими після їх публікації, чи користувачі матимуть можливість вибирати з різних часових рамок, щоб продовжувати отримувати голоси.

Instagram працював над тим, щоб зробити свій розділ коментарів більш інтерактивним простором, і минулої весни нарешті додав можливість для користувачів публікувати GIF-файли в коментарях. Платформа також тестує варіанти для більш адаптованого досвіду Stories, який спирається на те, що було розпочато з Close Friends, дозволяючи користувачам створювати кілька списків, щоб зарезервувати певний вміст для певних груп людей.

Нагадаємо, в Instagram тепер можна відключити збір даних у додатках і на вебсайтах, які ви відвідуєте.

Коменти