OpenAI запускає ширшу доступність свого останнього генератора тексту в зображення. Компанія надає клієнтам ChatGPT Plus і Enterprise доступ до нової моделі DALL-E 3, яка працює в додатку ChatGPT.

DALL-E 3 був вперше анонсований минулого місяця, і OpenAI показав, як він покращився порівняно з попереднім DALL-E 2, дозволивши користувачам використовувати ChatGPT для написання довших і більш візуально описових підказок для подачі генератора зображень. DALL-E 3 було додано до Bing Chat і Bing Image Generator, що зробило платформу Microsoft першою, яка запровадила ширший публічний доступ до моделі — ще до ChatGPT.

OpenAI каже, що підготувала більший безпековий пакет для послуги, щоб уникнути можливості створення ідентичних картин до справжніх художників. Адже проблеми з порушенням авторського права 0 одна з головних претензій до платформи. OpenAI також додає внутрішній інструмент «класифікатора походження», який, за його словами, здатний з 99-відсотковою точністю визначити, чи зображення було створено DALL-E 3.

Нагадаємо, OpenAI вивчає можливість створення власних мікросхем ШІ.

Коменти