Google Meet випустив портретний режим ретушування, щоб конкурувати з конкурентами Zoom і Microsoft Teams. Нова можливість дозволяє застосовувати ефекти краси для обличчя під час відеодзвінків. Зокрема вирівнювання кольору обличчя, освітлення під очима та відбілювання очей.

Google тепер пропонує два портретних режими — «Subtle», який передбачає легку косметичну корекцію, і «Smoothing», який допускає «трохи більш» помітну різницю у вашій зовнішності. Ці функції вимкнені за замовчуванням і їх можна ввімкнути в налаштуваннях.

«Незалежно від того, чи ви щойно повернулися зі спортзалу, чи одужуєте від застуди, у вас є функція з накладанням ефектів, щоб допомогти почуватися якнайкраще», — написали у Google.

Компанія додала, що ця функція дуже затребувана, і це не дивно, враховуючи, що інші програми для відеоконференцій популярні завдяки своїм ефектам краси, таким як віртуальний макіяж і функції, які розмивають шкіру користувача.

Microsoft Teams, наприклад, нещодавно співпрацювала з Maybelline, щоб надати користувачам можливість змінювати свій зовнішній вигляд за допомогою кольорів цифрового макіяжу.

Одним із суттєвих недоліків є те, що новий портретний режим ретушування недоступний для користувачів з особистими обліковими записами Google. Щоб отримати доступ до цієї функції, ви повинні мати преміумакаунт, наприклад Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Education Plus, Google One і Google Workspace Individual.

Ця функція наразі доступна лише на мобільних пристроях, але буде запущена у вебверсії наприкінці 2023 року.

Нагадаємо, Google надає можливість транслювати своє відео через вебкамеру у якості 1080p під час групових дзвінків. 

Коменти