Президент Джо Байден підписав указ, із правилами щодо безпеки генеративного штучного інтелекту.

У ньому є 8 пунктів: створити нові стандарти безпеки та безпеки ШІ, захистити конфіденційність, просувати справедливість і громадянські права, відстоювати права споживачів, пацієнтів і студентів, підтримувати працівників, сприяти інноваціям і конкуренції, просувати лідерство США в технологіях ШІ, а також забезпечити відповідальне та ефективне використання технологій урядом.

Декільком державним установам доручено розробити стандарти для захисту від використання штучного інтелекту при розробці біологічних матеріалів.

Національний інститут стандартів і безпеки (NIST) відповідатиме за розробку стандартів для моделей штучного інтелекту, а Міністерству енергетики та Міністерству внутрішньої безпеки доручено усунути потенційну загрозу ШІ для інфраструктури та хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні ризики та ризики кібербезпеки.

Розробники великих моделей штучного інтелекту, таких як GPT OpenAI і Llama 2 від Meta, зобов’язані ділитися результатами перевірок безпеки.

Високопоставлений чиновник адміністрації Байдена сказав журналістам на брифінгу, що інструкції з безпеки стосуються головним чином майбутніх моделей ШІ.

Коменти