Браузер Brave, орієнтований на захист особистих даних, представив AI-асистента Leo, який відрізняється підвищеним рівнем конфіденційності. Після тестового періоду Leo став загальнодоступним для користувачів комп’ютерної версії Brave 1.60 та вище, а також згодом з’явиться в мобільних додатках.

Функціонал Leo подібний до інших AI-чат-ботів — він може перекладати тексти, відповідати на питання, узагальнювати інформацію та генерувати контент. Особливість Leo в тому, що діалоги з ним не записуються, що посилює захист приватності, повідомляє видання Безпека Медіа. Попри це, варто бути обачним із потенційними неточностями його відповідей.

Leo використовує модель Meta Llama 2 та доступний всім безкоштовно. Існує також платна підписка Leo Premium за 15 доларів на місяць, яка пропонує поліпшеного помічника Claude Instant на основі моделі Anthropic Claude 2.

«AI має великий потенціал, але водночас порушує питання конфіденційності. Необхідно знайти рішення, що ставить приватність на перший план», — підкреслив Брайан Бонді, технічний директор і один з засновників Brave. Він зазначив, що компанія прагне інтегрувати AI у звичний для користувачів онлайн-простір без шкоди для їхньої конфіденційності.

Brave також обіцяє надати користувачам платної версії більший вибір AI-моделей, кращу якість розмов, пріоритет при високому навантаженні на систему, підвищені ліміти швидкості та доступ до новинок раніше за інших. Брайан Бонді висловив думку, що з часом асортимент доступних моделей розшириться, дозволяючи користувачам обирати найбільш відповідний варіант.

Коменти