Регулятор Ofcom у Великій Британії опублікував перші вказівки для сайтів про те, як дотримуватися законодавства. Це стосується соціальних медіа, пошукових систем, онлайнових та мобільних ігор, порносайтів.

Вони мають регулювати незаконний вміст: матеріали сексуального характеру, насильство над дітьми, терористичний контент та шахрайство. Парламент Великої Британії запровадить ці вказівки в наступному році.

За оцінками Ofcom, близько 100 000 сервісів можуть підпасти під нові правила. Їм рекомендують зокрема заборонити незнайомцям переписуватися з дітьми, видаляти контент із сексуальним насильством та дати можливість користувачам повідомляти про шкідливий вміст. Також користувачі повинні мати змогу легко блокувати акаунти.

Пошуковим службам регулятор пропонує заборонити інформацію про самогубство, переслідування, сексуальне рабство, постачання наркотиків та вогнепальної зброї. Натомість пошукові системи мають надавати інформацію про запобігання кризових ситуацій, коли користувачі вводять такі шкідливі запити.

Ofcom запровадить систему штрафів за невиконання вимог.

Коменти