Нові ключі безпеки Titan від Google вже доступні для покупки в Google Store. Вони можуть забезпечити більший захист завдяки відсутності паролів, які зловмисники можуть зламати.

Остання версія ключа безпеки Titan від Google готова працювати разом із новою технологією безпарольного ключа доступу. У Google Store доступні дві нові версії ключа з підключенням USB-C ($35) або USB-A ($30), і, як і попередні версії, випущені у 2021 році, обидві також мають NFC для бездротового підключення.

Пристрої можуть зберігати понад 250 різних ключів доступу. На них можна встановити базовий PIN-код для доступу до свого облікового запису Google.

Апаратний чіп, який використовується для створення ключів безпеки Titan, містить мікропрограму, розроблену Google для забезпечення цілісності ключа. Це полегшує перевірку того, що ключі не піддавалися фізичному втручанню.

Ключі ідеально підходять для тривалого використання, оскільки вони непроникні до води, пилу та пошкоджень, а також для них не потрібні батареї та рухомі компоненти.

Коменти