Сем Альтман повернеться на посаду генерального директора OpenAI після звільнення та протесту працівників. Експрезидент Грег Брокман, який пішов у відставку на знак протесту проти звільнення Альтмана, також повернеться. Також компанія призначить нову раду директорів, після того, як попередня проголосувала за звільнення Альтмана.  

Нову раду директорів очолить Брет Тейлор, до неї увійдуть Ларрі Саммерс й Адам ДʼАнджело.

Альтман написав у Twitter: «Я люблю OpenAI, і все, що я робив за останні кілька днів, було спрямоване на те, щоб зберегти цю команду та її місію разом. Коли я вирішив приєднатися до Microsoft, було зрозуміло, що це найкращий шлях для мене та команди. Завдяки новій раді директорів та підтримці Сатьї Наделли, я з нетерпінням чекаю повернення до OpenAI та розвитку нашого міцного партнерства з Microsoft».

Компанія Microsoft хоче, щоб її представники також увійшли в раду директорів OpenAI.

Нагадаємо, Альтмана звільнили з OpenAI у п’ятницю після того, як рада директорів заявила, що «більше не впевнена в його здатності продовжувати керувати OpenAI». Після того Сем Альтман і Грег Брокман приєдналися до нової дослідницької команди Microsoft із передового штучного інтелекту.

Співробітники OpenAI погрожували звільненням, якщо правління не піде у відставку та не поновить Сема Альтмана як генерального директора та експрезидента Грега Брокмана. До обіду понеділка кількість підписантів зросла до понад 700 осіб. 

Коменти