Генеральний директор Binance Чанпен Чжао визнає себе винним у федеральних звинуваченнях у відмиванні грошей і залишає свою посаду в компанії. Компанія заплатить понад $4 млрд доларів штрафу, а особисто Чжао – $50 млн. Чжао також усунуть від роботи в Binance на три роки.  

Binance звинуватили в тому, що компанія не запровадила ефективну програму боротьби з відмиванням грошей. За даними Міністерства юстиції США, вони навмисно порушили економічні санкції «у навмисних і прорахованих зусиллях отримати прибуток на ринку США без впровадження заходів контролю, передбачених законодавством США».

Binance закрила очі на свої юридичні зобов’язання в гонитві за прибутком. І навмисні дії компанії дозволили грошам надходити до терористів, кіберзлочинців і осіб, які вчиняють насильство над дітьми.

У заяві Чжао підтвердив, що йде з посади генерального директора, а колишній керівник регіональних ринків компанії Річард Тенг обійме посаду.

«Сьогодні я залишив посаду генерального директора Binance, — написав Чжао в X. — Щоправда, було нелегко відпустити емоційно. Але я знаю, що це правильно. Я робив помилки, і я повинен взяти на себе відповідальність. Це найкраще для нашої спільноти, для Binance і для мене самого».

Binance продовжить працювати, хоча й за суворішими правилами. Їй потрібно буде боротися з відмиванням грошей.

Коменти