Нещодавно користувачі Google Drive помітили, що їхні файли зникають зі сховища. Google визнав проблему, заявивши, що вона, схоже, викликана програмою Drive for Desktop.

Один з користувачів поскаржився, що таблиця витрат, яку він регулярно оновлював, втратила всі дані майже за останні п’ять років, а історія показує останню версію за січень 2019 року. Ще один користувач повідомив, що його дані зникли до травня 2023 року.

«Ми досліджуємо повідомлення про проблему, яка впливає на обмежену кількість користувачів Drive for Desktop і будемо розробляти додаткові оновлення», – заявили в Google.

Зазначається, що проблема стосується Drive for desktop v84.0.0.0 – 84.0.4.09. У компанії порадили користувачам не натискати «від’єднати обліковий запис» у Drive for Desktop, а також не видаляти та не переміщувати певну папку програми під назвою DriveFS. Також рекомендують зробити копію папки програми, якщо у вас є місце на жорсткому диску.

Google пропонує кілька способів відновлення (або хоча б перевірки) видалених файлів. Це включає перевірку кошика, який тепер автоматично очищається через 30 днів. Також варто перевірити панель активності, на якій відображаються всі видалені або переміщені файли разом із відповідною датою.

Нагадаємо, резервні копії чатів WhatsApp на Google Drive почнуть займати місце. Раніше історія чатів не враховувалась у квоту пам’яті.

Коменти