Гендиректор соцмережі Х здійснив спробу перепросити у рекламодавців за антисемітизм, що приписують платформі, але щось пішло не так і він публічно послав рекламодавців на*уй.

«Якщо хтось намагатиметься шантажувати мене рекламою, шантажувати грошима, то йдіть до біса. Йдіть на*уй. Це зрозуміло? Сподіваюся, так», — заявив Маск на конференції і звернувся напряму до директора Disney Боба Айгера, який раніше виступав на цьому ж заході. «Гей, Боб, якщо ти в аудиторії‎».

Нагадаємо, останні суперечливі дописи й коментарі Маска, що стосувалися євреїв, призвели до потужного відтоку рекламодавців з X/Twitter. Зокрема пішли такі гіганти як Apple та Disney.

Маск також сказав, що якщо рекламодавці не повернуться, то «цей бойкот реклами вб’є компанію»:

«Це знатиме кожен на Землі. Ми помремо, і це через бойкот рекламодавців». Водночас Маск сказав, що його візит до Ізраїлю — це не тур з вибаченнями й не відповідь на критику до дописів. Він надав плутане пояснення того, що мав на увазі — свою віру в те, що євреї фінансують справи, спрямовані на їх «знищення».

Нагадаємо, низка компаній, серед яких Apple, IBM,  Disney, Paramount Global, відмовилися від реклами в X. Це сталося після того, як стало відомо, що реклама Apple та інших почала з’являтися поруч із дописами з радикальними теоріями змови та антисемітськими закликами.


Коменти