Стрімінговий сервіс Spotify звільняє 17% своїх працівників, про це повідомив генеральний директор Даніель Ек. За його словами, скорочення відбувається, щоб уникнути масових звільнень у майбутньому. Він також назвав це «попередніми викликами».

«Я розумію, що для багатьох таке скорочення здасться напрочуд великим, враховуючи нещодавній позитивний звіт про прибутки та нашу ефективність», — написав Ек. «Хоча я переконаний, що це правильна дія для нашої компанії, я також розумію, що це буде неймовірно боляче для нашої команди».

У Spotify було близько 9000 співробітників, тому останні скорочення призведуть до того, що близько 1500 співробітників втратять роботу. Щоб пом’якшити цей удар, Ек сказав, що Spotify заплатить в середньому п’ять місяців вихідної допомоги, покриє медичне обслуговування протягом цього часу та надасть імміграційну/кар’єрну підтримку звільненим.

Директор компанії зазначив, що для наступного етапу компанії «бути економним — це не просто можливість, а необхідність».

Spotify демонструє стабільне зростання з моменту свого запуску, і зараз нараховує 574 мільйони активних користувачів щомісяця, що на 26% більше, ніж за той самий період минулого року. Компанія завжди намагалася отримати прибуток, хоча останній квартал був рідкісним винятком. Ек пообіцяв більше інформації про те, що означатимуть зміни «найближчими днями».

Нагадаємо, Spotify платитиме виконавцям лише за ті пісні, які набрали 1000 і більше прослуховувань за рік. 

Коменти