На виставці CES 2024 компанія LifeSpan представила нещодавно випущений офісний велосипед Ampera. Це – велотренажер, який розміщується під столом і дозволяє вправлятися та працювати водночас. Але в Ampera є ще одна фішка – за його допомогою можна зарядити ноутбук або смартфон.   

Ampera захоплює вироблену вами енергію і використовує її для заряджання смартфона через зарядну панель Qi потужністю 15 Вт. А через порт USB-C потужністю 65 Вт ви можете зарядити свій ноутбук. Аби в ногах сили стало.

Представники LifeSpan кажуть, що для заряджання смартфона на 50 % потрібно пів години. Швидкість у понад 60 об/хв  дозволяє виробляти потужність, якої вистачить, щоб зарядити ноутбук або USB-акумулятор. Супутня програма відстежує кількість згенерованої енергії та спалених калорій і навіть змінює колір вбудованого RGB-світла.

Офісний велотренажер досить стійкий, міцний, має надійну конструкцію і коліщатка, щоб його легше було пересувати. Ampera вже продається на Amazon за акційною ціною $799. Звичайна його вартість становитиме $999 доларів.

Читайте також Xiaomi презентувала велотренажер-генератор електрики

Літературний редактор.

Коменти