Seergrills, британський стартап у складі інженерів і виробників харчових продуктів, представив на CES 2024 модель гриля Perfecta, яка може приготувати стейк Рібай завтовшки один дюйм за 90 секунд. У компанії стверджують, що їхній гриль готує їжу приблизно вдесятеро швидше, аніж звичайний.

Модель Perfecta, схожа на прозору духовку зі стільницею, містить всередині дві вертикальні інфрачервоні конфорки, які запікають м’ясо водночас з двох боків, тож перевертати його не потрібно. Є два режими – духовки і гриля, тож можна зготувати і піцу, і стейк. Пальники можуть температури 900 °C, і пристрій запікає навіть краї, бо нагріває м’ясо зусібіч. Вбудований шеф-кухар на основі ШІ враховує бажану готовність і рівень обсмажування, визначаючи належний час і температуру приготування. Датчики вимірюють товщину стейка чи курки, щоби страва не була напівсирою або перепеченою – фактично режим шеф-кухаря передбачає повний контроль над приладом.

Perfecta працює на газі з 12-вольтовим електричним шнуром для бортової електроніки, має сенсорний екран  для введення бажаних параметрів приготування. Компанія також розробила гриль-візок для повного встановлення просто неба. Перші покупці зможуть придбати це диво наприкінці 2024 року за $3500, а для тих, хто рано встає і тому всюди встигає, ціна Seergrills до кінця виставки CES-2024 становитиме $2500.   

Читайте також Amazon запустив інструмент ШІ, який створює списки товарів

Літературний редактор.

Коменти