Розумний замок Wi-Fi Palm Recognition Smart Deadbolt від Philips, представлений компанією на CES-2024, оснащено вбудованим сканером долоні. Зісканувавши цей унікальний відбиток та ідентифікувавши його, замок відмикає двері. Жодні PIN-коди та ключі вам більше не потрібні, хоча ними все ще можна скористатися, якщо це для вас зручно. Також пристрій можна розблокувати за допомогою програми Philips Home Access.

Представники компанії Philips кажуть, що Smart Deadbolt може реєструвати до 50 візерунків вен на долонях та ідентифікувати руки людей будь-якого віку і ступеню чистоти – навіть дуже брудні.        

Замок Philips зі сканером долоні також може працювати, як дверний дзвінок – натиснувши на кнопку під клавіатурою, можна надіслати сповіщення на смартфон через мобільний додаток Philips. Є в комплекті також бездротовий дверний дзвінок, а внутрішня частина пристрою оснащена датчиками наближення. Smart Deadbolt сумісний з Google Assistant та Amazon Alexa, для керування ним можна використовувати голосові команди. Коштує розумний замок $359,99 і придбати його можна буде вже невдовзі, у I півріччі 2024 року; доступні кольори – сріблястий і матово-чорний.   

Читайте також «Розумний дім» від Apple сповіщатиме, коли можна використати чисту електроенергію    

Літературний редактор.

Коменти