TikTok тестує функцію AI Song, яка генерує пісні з текстових підказок за допомогою великої мовної моделі Bloom. Користувачі можуть писати слова майбутніх хітів у текстовому полі для публікації повідомлення, а TikTok рекомендуватиме AI Song додати звуки до публікації і обрати чи змінити, за бажанням користувача, жанр пісні.   

Функція AI Song, схоже, доступна не всім користувачам, але ті, хто мав нагоду з нею поекспериментувати, не надто задоволені результатами, попри наявність автоналаштування вокалу, і нарікають, що голоси звучать фальшиво, а до деяких слів ШІ навіщось намагається додати зайві склади. Утім, тестування триває, і хтозна, можливо, на нас таки чекають хіти, створенні спільними зусиллями людини і ШІ. Платформа TikTok навіть оновила правила з вимогою до користувачів заздалегідь повідомляти, що у своєму контенті вони використовують ШІ, і впровадила інші функції з метою ідентифікації такого контенту.  

Окрім TikTok, функцію створення музики тестує ще й YouTube – на відео платформі користувачі можуть створити пісні з текстових підказок або наспіваної мелодії. Dream Track (так називається ця функція) дозволяє автоматично генерувати 30-секундні музичні треки у стилі популярних виконавців.  

Читайте також TikTok представив нові функції для музикантів

Літературний редактор.

Коменти