Компанія Samsung розширює програму самостійного ремонту, долучивши до неї деякі телевізори, проєктори і навіть смартфони. Корпорація надає домашнім майстрам доступ до запчастин та посібників з ремонту The Frame TV 2023 року випуску та обох своїх флагманських складних телефонів. Для багатьох типів телевізійного ремонту, кажуть у Samsung, потрібні лише прості інструменти, типу викрутки.    

Домашні умільці можуть власноруч замінювати «деталі, пов’язані із зображенням, живленням, під’єднанням до Wi-Fi і звуком» у різних типах дисплеїв. Вони також можуть придбати посібники з ремонту і запчастини для деяких звукових панелей Samsung. Утім, попри заяви про простоту такого ремонту, фахівці все ж таки радять бути обережними, знімаючи передню панель з телевізора.

Партнерами корпорації у програмі розширення ремонту є Encompass Supply Chain Solutions, що вже давно постачає для Samsung різноманітні запчастини, та iFixit, спільнота, яка створює і публікує онлайн-інструкції з ремонту всього, що лиш можна відремонтувати, і паралельно (та вельми успішно) обстоює право на ремонт. У межах програми Samsung доступні деталі для дисплеїв, звукових панелей і телевізорів моделі 2023 року, а також для проєктора Freestyle Gen 2 та телефонів Galaxy, починаючи з S20.      

Читайте також Apple дозволить саморемонт Mac і iPhone у Європі

Літературний редактор.

Коменти