У своєму блозі компанія Google повідомила про нові розробки для свого інструменту ШІ Bard. Відтепер вдосконалена версія моделі Gemini Pro доступна для 230 країн усіма підтримуваними мовами, зокрема й українською для України. У більшості країн користувачі можуть безплатно створювати зображення з описом бажаного вмісту англійською.

Створення зображень у Bard засноване на нашій оновленій моделі Imagen 2, що забезпечує високоякісні фотореалістичні результати. Просто введіть опис – наприклад «create an image of a dog riding a surfboard» («створи зображення собаки, що катається на дошці для серфінгу») – і Bard створить персоніфіковані різноманітні візуальні елементи, які допоможуть втілити вашу ідею у життя.

У Google наголошують, що всі зображення створюються з урахуванням відповідальності, згідно з корпоративними принципами використання ШІ. Приміром, для забезпечення чіткого розмежування візуальних елементів, створених за допомогою ШІ, і оригінальних мистецьких творів людини, Bard вбудовує цифрові водяні знаки у пікселі своїх картинок, використовуючи інструмент SynthID. Традиційно забороняється генерування зображень відомих людей та контенту зі сценами насильства, образливого чи відверто сексуального характеру. А спробувати себе у ролі дизайнера разом із Bard можна тут.

Літературний редактор.

Коменти