З’являється все більше хмарних продуктів та сервісів, які надають широкий спектр можливостей та інструментів своїм користувачам. Одна з найзручніших хмарних платформ — Microsoft Azure. Вона дозволяє розв’язувати сучасні питання та керувати майбутніми процесами.

Особливості та переваги

Майкрософт Азур – це понад двісті продуктів та хмарних сервісів. Користувачі можуть бути впевненими в безпеці. Клієнти отримують підтримку експертів, ретельне дотримання вимог безпеки зі сторони платформи. Саме через це їй довіряють підприємства, органи влади та стартапи. Яскравий приклад заходів із підвищення безпеки — щорічні інвестиції в захист від кіберзагроз у розмірі $1 млрд.

Майкрософт Азур — це дуже зручно. Користувач послуг може налаштовувати додатки в кількох хмарах, інтегрувати свої середовища та керувати ними за допомогою зручних інструментів, які розроблені спеціально для гібридних хмар.

Розробник платформи постійно створює нові можливості для користувачів. Впровадження інновацій сприяє розвитку компанії.

Хто може застосовувати платформу

Хмарна платформа Microsoft Azure – неймовірні можливості для будь-якої галузі. Адже тут поєднується широкий набір інструментів: від бізнес-аналітики до інтернету речей. Серед яскравих прикладів застосування платформи такі сфери:

  • охорона здоров’я;
  • фінансові послуги;
  • роздрібна торгівля;
  • виробництво тощо.

В будь-якій сфері за допомогою інструментів Microsoft Azure можна створити безпечні рішення, які допоможуть швидко реагувати на звернення клієнтів, покращувати обслуговування, прораховувати ризики, оптимізувати можливості співробітників.

Вже зараз хмарна платформа використовується найвідомішими світовими компаніями. Активно застосовують її і в Україні. Серед таких компаній: Міністерство освіти і науки, Укртелеком, Укренерго, різноманітні банки тощо.

Конфіденційність та безпека – одна з сильних сторін Azure. Майкрософт прагне створити максимальний рівень довіри, прозорості, відповідності стандартам та нормативним вимогам, пропонуючи найповніший набір пропозицій серед інших провайдерів хмарних послуг.

Коменти