Вдруге за два тижні платформа Х опинилася у вирі скандалу, пов’язаного з поширенням сексуального контенту. Та, якщо у разі з Тейлор Свіфт на Х поширювалися діпфейки співачки, то порнографічне відео зі (ймовірно) напівоголеним репером Дрейком, схоже, найсправжнісіньке. Хто злив його в мережу – невідомо, але «drakevideo» швидко стало вірусним, а охочих його переглянути виявилося так багато, що додаток Х посів перше місце за завантаженнями серед безплатних програм у Apple App Store.   

Ілон Маск помітно зрадів цьому сплеску раптової популярності, і навіть похизувався ним на своїй сторінці, написавши «Якби мені давали долар щоразу, коли ЗМІ пророкують загибель одній з моїх компаній, мені більше ніколи не довелося б шукати грошей». Над тим, наскільки сумнівною і швидкоплинною є така слава, Маск, схоже, не замислюється. Утім, все колись закінчується, і хочеш чи ні, а Х довелося банити домашні відео Дрейка (а деякі мали мільйони переглядів).

Речник платформи Джо Бенаррох вкотре запевнив, що Х «цілковито прагне підтримувати безпечне та сповнене взаємоповаги середовище для всіх користувачів і дотримується політики нульової терпимості до поширення оголених зображень без згоди», а також заявив, що тисячі публікацій з Дрейком вже видалено, і нові, у разі їхньої появи, теж видалятимуться. Зараз на Х все ще можна знайти ці відео, хоч і в значно меншій кількості. Представник Дрейка від коментарів відмовився.   

Літературний редактор.

Коменти