У десь святого Валентина мережа супермаркетів «Сільпо» вирішила подбати і про тих, повз кого пролетіла стріла Амура. Якщо перше (або друге, або будь-яке за ліком) побачення йде не так, як ви собі намріяли, і єдине, чого вам насправді хочеться – це накивати з нього п’ятами, але ви боїтеся здатися нечемним, чи опинитися у незручній ситуації, бурмочучи пояснення про улюблену тьотю, в якої захворів улюблений пес, – вихід є. Просто натисніть кнопку для втечі на сайті love.silpo.ua і залишіть свій номер. За 5 хвилин вам надійде автоматичний дзвінок із записаною історією. Ця послуга безплатна.

Голос у слухавці розповість про невідкладну ситуацію, яка змушує вас перервати побачення, і ви маєте негайно бігти. Головне, підіграйте голосу в слухавці й тактовно завершіть вашу зустріч.

Приводи для втечі можуть бути різними – керівник, який нагадає про відеоконференцію у Zoom (головне, щоб ви раніше не сказали візаві, що працюєте на фрілансі), подруга, якій терміново треба привезти тортик на день народження бабусі (і всі служби доставлення, звісно, дуже-дуже зайняті), ветеринар, який попросить забрати з клініки лікувальний корм для вашого кота… Якщо чесно, то в такі відмовки навряд чи хтось повірить, навіть якщо ви озвучите їх телефоном – але певну ніяковість вони зняти можуть. Особливо якщо ви не плануєте ще одного побачення.   

Літературний редактор.

Коменти