Не встигла гарнітура Apple Vision Pro надійти у продаж, а деякі користувачі вже повертають її, бо вважають, що $3500 за цілу низку неприємних відчуттів під час носіння і низьку продуктивність – це надто дорого. Компанія Apple дозволяє повернути будь-який її продукт протягом 14 діб з моменту придбання – і покупці зараз активно цим користуються.   

Найчастіше користувачі скаржаться на загальний дискомфорт від використання Vision Pro, головний біль, запаморочення і надмірне напруження очей, внаслідок чого виникає сухість, почервоніння і подеколи розрив кровоносних судин ока. Також люди нарікають на вагу пристрою, яка здебільшого сконцентрована спереду (що недивно, але й незручно), і навіть на дизайн ремінця. Якщо описати проблеми з гарнітурою Apple Vision Pro одним словом – то користуватися нею незручно.  

Однак апаратне забезпечення – не єдина проблема Vision Pro. Інша, не менш поширена, полягає в тому, що гарнітура не забезпечує належної продуктивності, як порівняти з її ціною. Один з користувачів написав, що від перегляду екранів Figma у нього не лише паморочиться голова – цей пристрій просто неможливо використовувати для роботи. Інший зазначив, що він не бачить сенсу у гарнітурі, яка не забезпечує продуктивність, не годиться для розваг, має замало ігор, а анонсована мультизадачність між вікнами дуже важка для виконання. Утім, для Apple Vision Pro всі ці скарги – аж ніяк не вирок, бо більшість покупців, що повернули пристрій, також запевнили, що охоче спробують Vision Pro другого покоління.   

Літературний редактор.

Коменти