Нова функція месенджера Signal, що перебуває на стадії бета-тестування, дозволить вам зв’язуватися з іншими користувачами, не повідомляючи їм свій номер телефону. Вас також можуть знайти за унікальним іменем користувача – а створити його можна буде в налаштуваннях, обравши «Профіль».

Досі потрібен був ваш номер телефону, щоб зв’язатися з вами через Signal. Тепер ви можете під’єднатися до Signal, не вказуючи свого номера. Натомість тепер ви можете поділитися ім’ям користувача. Ви також можете створити QR-код або посилання, яке спрямовуватиме людей на ваше ім’я користувача, дозволяючи їм швидко зв’язуватися з вами у Signal.

Signal наразі є, либонь, найбільш надійним із безплатних месенджерів. Вперше функцію «імена користувачів» там почали тестувати ще торік восени. У компанії зазначають, що номер телефону буде потрібен вам лише для реєстрації, а ім’я користувача – це не логін і не ідентифікатор; це просто спосіб ініціювати контакт, не оприлюднюючи свого номера. Користувачі, з якими ви спілкуєтеся в чаті Signal, вашого імені не бачитимуть, якщо ви самі ним не поділитеся, на сторінці даних у профілі воно також не показується, а той, хто захоче запросити вас до розмови, має знати його заздалегідь. У налаштуваннях конфіденційності, на вкладці «Хто може знайти мене за моїм номером» передбачено опції «Ніхто» та «Усі». Каталогу з іменами користувачів для пошуку Signal не надає.

Літературний редактор.

Коменти