Українська IT-компанія IdeaSoft, частина шведсько-української компанії з розробки ПЗ та IT-консалтингу Sigma Software Group, запустила IdeaSoft AI Hub – відкритий проєкт з фокусом на ШІ-технології. У межах проєкту заплановані лекції, вебінари, конференції та інші освітні заходи за участі представників провідних технологічних компаній світу. Усі заходи є безоплатними. Серед спікерів – фахівці з Google, Meta тощо.   

Перша безплатна онлайн-лекція пройде у Zoom 21 березня 2024 року. Володимир Кирилюк, провідний розробник у Google, зробить доповідь на тему «Технології Google: Обробка відео у браузері та інноваційні рішення машинного навчання з мінімальною кількістю коду». Поміж іншого, пан Кирилюк розповість про те, як працюють технології Google Meet та Virtual Try On, і як їх можна спробувати, і про рішення MediaPipe — бібліотек та інструментів для швидкого застосування технік ШІ та машинного навчання у додатках користувачів.

Операційна директорка IdeaSoft Анна Даценко зазначила, що її компанія веде «переговори з ключовими гравцями ринку», і планує серію онлайн-зустрічей, де «спеціалісти різних компаній ділитимуться своїми напрацюваннями, юзкейсами, досвідом». Пані Даценко пообіцяла не обмежуватися лише ШІ-технологіями, однак фокусуватиметься IdeaSoft саме на них.

Літературний редактор.

Коменти