В ефірі телемарафону міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив про плани запуску одразу декількох нових послуг у цифровому застосунку «Дія». Нещодавно в «Дії» з’явилася можливість «підтягнути» документи про освіту, отримані після 2000 року, зокрема, атестат про базову і повну середню освіту, та диплом бакалавра, спеціаліста та магістра. Зупинятися на досягнутому Мінцифри не збирається. Незабаром очікується поява в «Дії» медичних послуг, включно з кабінетом пацієнта.  

У найближчий час ми запустимо кабінет пацієнта і медичні push-повідомлення в «Дії». Це важливо з точки зору збереження персональних даних в медичній системі.

Також планується запустити послуги для ветеранів – які саме, не уточнюється, нотаріальні послуги, «Дія.Підпис» для юридичних осіб, і можливість розмитнення авто. Також невдовзі – принаймні за словами міністра – через «Дію» можна буде відновити втрачені документи. А найбільша новація, якою похизувався пан Федоров, – це одруження онлайн. Тривають підготовчі роботи для запуску цієї послуги, тож сподіваймося, що під час одруження не станеться чергового збою, внаслідок якого користувач візьме шлюб не з тим, з ким планував спочатку.

Літературний редактор.

Коменти