Компанія Zoom Video Communications представила Zoom Workplace – масштабну ШІ-платформу для спільної роботи з можливостями Zoom AI Companion (розумного помічника зі штучним інтелектом). Zoom Workplace дозволяє клієнтам оптимізувати роботу за допомогою API, SDK і понад 2500 інтеграцій у Zoom App Marketplace, включно з можливістю інтеграції для Microsoft та Google.

Zoom Workplace працює на основі ШІ-помічника Zoom, який допомагає підвищувати продуктивність упродовж робочого дня завдяки високоточним і якісним результатам. Точність транскрипції AI Companion, згідно із заявою Zoom – 95 %, і результати він видає в чотири рази швидше, аніж вебверсія ChatGPT-4.

Поміж анонсованих можливостей – Ask AI Companion, який створюватиме підготовчі матеріали для зустрічей, складатиме порядок денний та генеруватиме ідеї; Zoom Team Chat — місце, де можна створювати групи каналів, ділитися ними з колегами, і одночасно користуватися дошкою та спілкуватися в чаті. Також обіцяють нові можливості спільного редагування та управління дозволами для Microsoft OneDrive і Google Drive, розумні бейджі з іменами для Zoom Room, і оновлений ШІ, який підсумовуватиме зустрічі у Zoom Phone та отримуватиме ключову інформацію з SMS і голосової пошти.

Літературний редактор.

Коменти