LinkedIn приєднається до низки популярних сервісів, які вирішили скласти конкуренцію TikTok – слідом за YouTube, Instagram, Snapchat і Netflix, можливість перегляду коротких відео, подібних до YouTube Shorts, з’явиться і в онлайн-мережі професійних контактів.    

Цю новацію, вже підтверджену LinkedIn офіційно, вперше помітив директор зі стратегії компанії McKinney Остін Нулл. Він опублікував коротке відео на LinkedIn, продемонструвавши стрічку, яка розміщена на навігаційній панелі в новій вкладці «Відео». Натиснувши на категорію «Відео», користувач потрапить до вертикальної стрічки, яку можна гортати. Відео можна поширити або лишити під ним вподобайку чи коментар.

Нова функція перебуває на стадії тестування, тому в більшості користувачів доступу до неї немає. Наразі невідомо також, на основі яких алгоритмів підбиратимуться рекомендації для тієї чи іншої аудиторії – відомо лише, що відеострічка має підвищити охоплення соціальної мережі та залученість користувачів. Не виключена і монетизація цієї функції за прикладом YouTube.

Літературний редактор.

Коменти