Довгоочікувані нові моделі iPad Pro можуть з’явитися вже на початку травня 2024 року. Принаймні, це анонсує експерт з продуктів Apple Марк Гурман. Якщо його прогноз справдиться, то в останній місяць весни закінчиться найдовший, 1,5-річний період без нових планшетів від Apple, спричинений зниженням на них попиту. Однак тепер «яблучна» корпорація робить ставку на моделі зі швидшими чипами та оновленими аксесуарами.   

Повідомляється, що iPad Pro отримає новий чіткіший OLED-дисплей, а в iPad Air вперше з’явиться 12,9-дюймовий екран. Моделі iPad Pro під кодовими назвами J717, J718, J720 і J721 працюватимуть на новому чипі M3, яким вже оснащений Mac. Разом із планшетами представлять оновлені клавіатуру Magic Keyboard і Apple Pencil.

iPad Air, який востаннє оновлювався 2022 року на чипі M1, теж матиме новий процесор – який саме, наразі невідомо, але припускають, що це буде M2. Екран iPad Air збільшиться на 2 дюйми, тож, якщо розмір для вас має значення, ви можете отримати більший iPad за менші гроші, ніж Pro. Початково випуск нових моделей планували на початок квітня, але компанія все ще доробляє для них софт. А влітку, на Всесвітній конференції для розробників, яка стартує 10 червня, Apple представить вдосконалену стратегію ШІ, а також оновлення ПЗ для iPad, Apple Watch, iPhone, гарнітури Vision Pro і комп’ютерів Mac.

Літературний редактор.

Коменти