Днями стартували продажі першого електромобіля Xiaomi SU7 за ціною трохи більше ніж $30 тис. Китайська компанія сподівалася розпочати постачання SU7 до кінця квітня – однак покупцям, які накинули оком на автомобільну новинку, доведеться чекати аж до 7 місяців. Усе – через високий попит, кажуть у компанії.

За першу добу після старту продажів кількість попередніх замовлень на електромобіль Xiaomi SU7 сягнула 88 898. Втішена таким успіхом, компанія повідомила потенційних покупців, що час очікування на її седан може суттєво збільшитися – з 4 і аж до 7 місяців. Інформація про це з’явилася в автомобільному застосунку Xiaomi.

Загалом ринок електромобілів зараз перебуває у стагнації, і Xiaomi стикається в Китаї із жорсткою конкуренцією. Провідні виробники електричних авто, включно з Tesla та BYD, змушені демпінгувати, щоб привабити покупців. Xiaomi також знижує ціни, і досить суттєво, проти заявлених раніше – стандартна версія SU7 коштує 215 900 юанів (приблизно $30 тис.). Це десь на $4 тис. дешевше, аніж Tesla Model 3 у КНР. Версію SU7 Pro пропонують за $34 тис., а за Max просять $41,5 тис. Однак аналітики налаштовані оптимістично і вважають, що Xiaomi може отримати вигоду від свого досвіду роботи зі смартфонами, застосувавши його для розроблення розумних інформаційних панелей, а ще – має більші фінансові резерви, аніж нові компанії у цій галузі.

Літературний редактор.

Коменти