Соціальна мережа Instagram, що належить Meta, розробляє нову функцію Blend («Змішування») для стрічки коротких відео Reels. Функція має рекомендувати Reels вам і вашим друзям, добираючи контент на основі тих відео, якими ви ділитеся одне з одним, та особистих інтересів. Виявив її реверс-інженер Алессандро Палуцці, а в Instagram підтвердили внутрішнє тестування.  

Деталей про те, як працюватиме Blend, що вочевидь покликана залучити якнайбільше користувачів на платформу, наразі небагато – але суть функції в тому, що користувач Instagram та котрийсь з його друзів разом відкриватимуть нові відеоролики Reels, замість того, щоб ділитися ними в особистих повідомленнях. Тож, ймовірно, Blend матиме індикатор того, що інша особа вже бачила певне відео – і двоє користувачів, що мають доступ до стрічки, зможуть обговорити переглянуте.           

У TikTok подібної функції немає, тож вона може стати перевагою Instagram. Однак те, коли Blend побачить світ, і чи станеться це взагалі, також поки що невідомо. Не всі функції, що проходять внутрішнє тестування, перетворюються на кінцевий продукт.

Літературний редактор.

Коменти